Bohuš Matuš promluvil o druhém těhotenství manželky. Když by to byl chlapeček, dostane jméno Bohoušek

Bohuš Matuš se svou rodinou
Bohuš Matuš se svou rodinou
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 4. 7. 2022

Už před časem se zpěvák Bohuš Matuš (48) opakovaně svěřil s tím, že by si přál dvě děti. Přes rok a půl vychovává s manželkou Lucií (19) dceru Natálku, druhý potomek zatím ale musí počkat. Manželka zpěváka před více než týdnem podstoupila reoperaci břišní kýly a v současnosti není možné kvůli zdravotnímu stavu, aby otěhotněla. Ohledně druhého potomka pro ŽivotvČesku.cz umělec poskytl krátký rozhovor.

Bohuši, v minulosti jste opakovaně mluvil o tom, že byste si s manželkou přáli druhé dítě, jak to aktuálně vypadá?

Není to teď úplně na pořadu dne. Manželka byla na druhé operaci kýly, protože první se moc nepovedla, takže plány na druhého potomka, a tedy její těhotenství, se musí odložit. Co ale není teď, může být za rok.

To znamená, že za rok se o to budete snažit?

Spíše až to zdravotní stav dovolí. A pokud se vše povede, tak když by to byl chlapeček, tak bychom byli velmi rádi. Kdyby to byla holčička, tak jsme také šťastní, ale osobně bych si přál kluka, který by dostal jméno Bohoušek.

Rok a půl jste otcem dcery Natálie, jak si tuto roli užíváte?

Je to velmi povznášející, na světě jsem raději a došlo k mému osobnímu naplnění. Dcera mi dělá radost, protože si myslím, že má hudební talent a jednoho dne bude zpívat, což by bylo úžasné.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.