Syn Arnolda Schwarzeneggera ve formě. Joe prozradil, díky čemu vypadá jako táta v mládí

Arnold Schwarzenegger se synem Josephem
Arnold Schwarzenegger se synem Josephem
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 3. 3. 2021

Ačkoliv je Joseph Baena (23) nemanželským synem, který na svět přišel kvůli zakázané lásce herce s hospodyní, otcův vliv a jeho geny nezapře. Arnold Schwarzenegger (73) ho pravidelně doprovází v posilovně, kde mu uděluje cenné rady. Joe se snaží být kulturistou, stejně jako táta zamlada, a prozradil svůj recept na dokonalou formu.

Před 10 lety se svět dozvěděl o nemanželském synovi Arnolda Schwarzeneggera. Joseph Baena po příchodu na svět svého otce několik let neznal a sám velký herec o něm až do jeho 8 let nevěděl. Na jejich vztahu se ale tato skutečnost nikterak nepodepsala.

Joseph jde ve stopách svého otce a chce se stát kulturistou. Před posilováním ho nic nezastaví a Gold's Gym v Los Angeles navštěvuje nejen sám, ale i v doprovodu Arnolda, jehož rady jsou pro budoucího profesionála v oblasti bodybuildingu k nezaplacení.

Schwarzeneggerův syn dlouho nemohl najít správný systém, podle kterého cvičit. Nyní už ho má. "Když jde o fitness, rád zkouším nové věci. Zatím úplně nejlepší výsledky jsem zaznamenal při cvičení podle knihy The New Encyclopedia of Modern Bodybuilding," řekl Joseph, zvaný Joe, deníku Fitness Volt.

Cvičení si rozvrhl tak, aby tři dny kontinuálně cvičil stejné oblasti. "Tři dny cvičím hrudník a záda, další tři dny ruce a ramena, potom tři dny nohy. Když nevidím výsledky, jaké bych očekával, prohodím dny," prozradil nadějný kulturista.

Přiznal, že posilování pro něj občas není jednoduché a s jednou konkrétní částí těla má problémy. "Ramena mi nikdy moc růst nechtěla. Poradil jsem si, prostě posiluji tak dlouho, dokud můžu zvedat ruce," řekl cílevědomý Baena, pro kterého je otec, filmový Terminátor, vzorem.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.