Tomáš Souček se pochlubil fotkou z dovolené, krásné manželce v plavkách se pomalu kulatí bříško

Tomáš Souček s manželkou Natálií.
Tomáš Souček s manželkou Natálií.
Foto: Profimedia
Michal Brož | Hlavní editor
[email protected]
Publikováno: 24. 6. 2022

Kapitán české fotbalové reprezentace Tomáš Souček (27) po náročné sezoně odpočívá a na zaslouženou dovolenou vzal samozřejmě i manželku Natálii a tříletou dceru Terezu. Na Instagramu se přitom pochlubil fotografií od moře, která naznačuje, že nepotvrzené informace o druhém potomkovi nejsou daleko od pravdy. Jeho krásné ženě se totiž pomalu zakulacuje bříško a Terezka se tak zřejmě může těšit na sourozence. O věku, kdy je nejlepší si pořizovat děti, promluvil pro ŽivotvČesku.cz psycholog Jeroným Klimeš.

Když odcházel ze Slavie do West Hamu United, stal se nejdražším hráčem, který kdy přestoupil z české ligy. Londýnský klub za něj totiž vysázel v přepočtu přes půl miliardy korun. Dnes je Tomáš Souček stabilním členem základní sestavy jak v klubu, tak v reprezentaci.

Dlouho ale nedával příliš vědět o své přítelkyni Natálii, se kterou má dceru Terezku a kterou si v roce 2020 vzal za manželku. "Je z Kladna, ale seznámili jsme se v Praze, kde jsem od patnácti let," řekl Tomáš Souček ještě před svatbou pro isport.cz.

Letos na konci května vzal urostlý středopolař svou vyvolenou na předávání ceny pro fotbalistu roku. Přestože neobhájil vítězství z předchozích dvou let a skončil »až« druhý za Patrikem Schickem (26), pozorní fanoušci poprvé upozornili na to, že se jeho ženě Natálii pod šaty začíná klenout bříško. Ačkoli fotbalista žádné takové informace zatím nepotvrdil, fotka z aktuální dovolené z Turecké riviéry, kterou dal na svůj Instagram, domněnku jen potvrzuje. Zelené dvojdílné plavky totiž krásné Natálii bříško vůbec nezakrývají.

Ať už se radostná novina potvrdí, nebo ne, podle psychologa Jeronýma Klimeše je vhodné začínat s dětmi před třicátým rokem života. "Začínat až po třicítce je podle mě pozdě. Období, kdy je vhodné vstoupit do manželství, je někdy po vysoké škole a poté by měl pár jít do reprodukce," vyjádřil se pro ŽivotvČesku.cz.

Přestože podle některých fotbalových expertů Tomáš Souček neprožil v anglické Premier League tak výraznou sezonu, jako byla ta předešlá, v jedné statistice patřil mezi nejlepší hráče slavné soutěže. Jde o celkový počet naběhaných kilometrů, kterých mu statistici naměřili 399.

Lepší byl pouze kapitán Southamptonu James Ward-Prowse, který se jako jediný vyšplhal přes hranici 400 kilometrů a jednoznačně zvítězil. I kdyby už ale do konce letošního roku nedal český kapitán žádný gól a neuběhl ani kilometr, v případě narození druhého potomka ho může považovat za úspěšný.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.