Třetí svatba Ondřeje Brzobohatého. S Danielou Písařovicovou se vzali v zahraničí, uvedl televizní magazín. Přehled předchozích manželek

Ondřej Brzobohatý a Daniela Písařovicová
Ondřej Brzobohatý a Daniela Písařovicová
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 17. 9. 2023

O své budoucnosti mají jasno. Tak se dá uvažovat o kroku, který učinila pohledná Daniela Písařovicová (44) po více než ročním vztahu s Ondřejem Brzobohatým (40). Nedávno opustila svůj byt, který plánovala pronajmout, a přestěhovala se ke svému partnerovi. Teď se v zahraničí podle magazínu Showtime vzali. V červnu přitom pro ŽivotvČesku.cz sympatická Daniela prozradila, že se s hudebníkem a hercem, který byl již dvakrát ženatý, zasnoubili. "Ano, zasnoubili jsme se," uvedla okouzlující moderátorka na dotaz. Vše je teď podle všeho už ale jinak.

Ondřej Gregor Brzobohatý, který je synem zesnulého velikána českého filmu Radka Brzobohatého (†79), za svůj poměrně krátký život stihl vstoupit do dvou manželství, která se ale nepovedla. Ještě před pár měsíci už s velkými zkušenostmi plánoval třetí manželství - jenže tentokrát zvolil zcela jinou ligu.

Podle informací pořadu Showtime si Brzobohatý vzal Písařovicovou v zahraničí. Svatebního obřadu a následně hostiny se účastnili jen nejbližší a přátelé. Svatba se udála v pátek 15. září, a to v Itálii.

Předchozí svatby Ondřeje Brzobohatého

Do prvního manželství Ondřej vstoupil v říjnu 2008, kdy se jeho vyvolenou stala televizní produkční Johana Indráková (dnes používá jméno Arletová). Ta tehdy byla spojená se seriálem Ulice a Hana Gregorová dala najevo, že pro její rodinu není dost dobrá. 

"Mysleli jsme s Radkem, že má Ondra na víc. Snad ale půjdeme na jeho další svatbu. Ondrovi to všechno nevadí. Je to jeho život, on se tak rozhodl. S Radkem si myslíme, že je na manželství ještě příliš mladý a celá ta svatba je zbytečná. Vždyť žijí v pronajatém bytě, nemají děti… Tak k čemu svatba? Jen proto, aby se jeho žena mohla podepisovat jako Brzobohatá," uvedla v roce 2008 Hana Gregorová pro deník Aha!. Rozvod se konal v roce 2013.

Když si Ondřej Brzobohatý v roce 2016 na velkolepé svatbě v bazilice Nanebevzetí Panny Marie v pražském Strahovském klášteře bral Miss World 2006 Taťánu Kuchařovou, tak mu jeho vlastní matka sebrala mediální pozornost, když se na akci tulila k mladému partnerovi Koptíkovi, což zachytila řada fotografů. Velké výhrady ale měla také ke Kuchařové, která přísnou herečku rozhodně neomámila na první pohled.

"Nechci to shazovat, ale pro mě Miss World neznamená, že je to značka něčeho kvalitního," uvedla pro stejný deník žena, která dnes žije s Koptíkem v maďarské Rajce u slovenských hranic. Tehdy také Ondru a Taťánu kritizovala za styl svatby, přišlo jí, že je zbytečné dělat kolem veselky tajnosti, když se v Česku stejně všechno provalí. Rozvod se konal v loňském roce, ohledně církevního exmanželé zažili velké rozepře.

Jiná liga - Daniela Písařovicová

Že to s okouzlující brunetkou Ondřej Brzobohatý myslí velmi vážně, dal najevo tím, když před více než rokem došlo na představení Daniely s jeho matkou, a to v divadle Karlín, kde proběhla slavnostní premiéra muzikálu z pera umělce - Slunce, seno, jahody.

"Ondrovu maminku jsem na premiéře neviděla poprvé. Byly jsme představeny už dříve. Víc k tomu ale říkat nechci," řekla tehdy pro ŽivotvČesku.cz charismatická Daniela, která v červnu potvrdila na dotaz redakce, že se s Ondřejem zasnoubili.

"Ano, zasnoubili jsme se," sdělila pro ŽivotvČesku.cz charismatická moderátorka skutečnost, že partner Ondřej před ni poklekl na dovolené na Maledivách. Teď jsou z nich manželé.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.