Uklízečka prožívá příběh Popelky. Drhnutí toalet vyměnila za modeling pro dospělé, nyní vydělává peníze snů

Modelka Courtney Bright
Modelka Courtney Bright
Foto: Profimedia
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 30. 11. 2022

V životě Courtney Brightová (39) napřed neměla příliš štěstí. Živila se jako uklízečka a vše nasvědčovalo tomu, že bude vždy pouze čistit toalety. Vše se ale změnilo ve chvíli, kdy se rozhodla založit si webové stránky s lechtivými fotografiemi. Informoval o tom server Mirror.

Dvojnásobná maminka Courtney Brightová pochází z Texasu a její původní zaměstnání není nijak lákavé. Živila se jako uklízečka a musela se pořádně ohánět, aby spolu s manželem, účetním Nickem (42), zajistili svým dětem vše, co k životu potřebují.

Život jí změnil nápad, který původně vznikl spíše pro zahnání dlouhé chvíle. "Vždycky jsem obdivovala modelky a snila o tom, jaké by to bylo být jednou z nich. Připadalo mi to jako zábava. Manžel mi řekl, že jsem stejně krásná jako ony. Takže jsem si napůl z legrace založila profil na Instagramu, kam jsem začala nahrávat sexy fotky," popsala své modelingové začátky sympatická blondýnka pro web Mirror.

Po nějaké době začala mít velkou fanouškovskou základnu, a tak se rozhodla, že zkusí svůj úspěch zpeněžit. Založila si nejprve webovou stránku a později se přesunula na platformu OnlyFans, kde lze předplatitelům poskytovat necenzurovaný obsah erotického charakteru.

"Po půl roce jsem vydělala tolik, že jsem mohla přestat chodit do práce. A v roce 2018 mohl dát výpověď i Nick, který měl předtím šedesátihodinový pracovní týden. Teď máme mnohem víc času na děti a cestování," uvedla Courtney, která si nyní přijde až na 33 tisíc liber (přes 900 tisíc korun, pozn. red.) měsíčně.

Zpočátku Courtney bojovala s nepochopením ze strany nejbližšího okolí, které mělo pocit, že se mladá žena chová příliš nedospěle a jako dvojnásobná matka by měla mít jiný způsob obživy než fotografovat se na sociální sítě. Ona je však podle svých slov ráda, že může ostatním ženám ukázat, že dětmi život nekončí a mohou být stále atraktivní i po několika porodech. Kromě toho je na ni její manžel Nick velmi pyšný.

"Můžeme s dětmi cestovat a prožít s nimi spoustu zážitků, které bychom si jinak nikdy nemohli dovolit. Nick a moje dcery, Landri (16) a Eliza (13), mě velmi podporují a to je velká část úspěchu," dodala modelka, která nyní se svou rodinou žije v luxusním domě s vlastním toboganem a mediální místností, určenou k promítání filmů.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.