Astrologie odpověděla, jak dlouho bude trvat válka. Momentálně na nás má vliv Uran se Saturnem, říká Helen Stanku. Vysvětlila, co to znamená

Helen Stanku
Helen Stanku
Foto: Se svolením Helen Stanku
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 11. 3. 2022

S každým dalším dnem války na Ukrajině přibývá obětí, zraněných, zničených měst i uprchlíků. S rétorikou Vladimira Putina (69) je zároveň velmi těžké, ne-li nemožné, odhadovat další vývoj konfliktu. Redakce ŽivotvČesku.cz oslovila věhlasnou a profesionální kartářku Helen Stanku, jakou předpověď pro konec války má astrologie.

Ruští a ukrajinští vyjednávači se průběžně scházejí na území Běloruska. Jediným výsledkem, který něco hmatatelného přinesl, je domluva na vzniku humanitárních koridorů z ukrajinských měst obklíčených ruskou armádou. Svět naléhá, aby boje byly ukončeny. Válka má totiž silný dopad nejen na přímé či nepřímé účastníky střetů, ale i na řadu ekonomických segmentů.

Podle Helen Stanku současnému světu diktují události dvě planety. "Momentálně na nás mají vliv astrologické dopady, kdy máme Uran se Saturnem v kvadratuře, což není ideální scénář. A Uran je hybná a neklidná síla dopředu, Saturn je taková stagnace. Tedy v tomto případě se pere staré s novým, ale ne v tom dobrém slova smyslu. Tato kvadratura bude přetrvávat až do podzimu," řekla pro ŽivotvČesku.cz žena, která výklad karet má v rodinném dědictví - v dlouhé historii se jím živili její předkové, pro ni samotnou to byl dlouhá léta jen koníček, než se stala profesionálkou s názorem, že karty mají lidem pomáhat.

Rusko-ukrajinský konflikt se vyhrotil, když Vladimir Putin 21. 2. 2022 uznal nezávislost separatistických území Doněcké lidové republiky a Luhanské lidové republiky. Ve čtvrtek 24. února časně ráno pak Rusko zahájilo invazi na Ukrajinu. Ruská agrese od překročení hranic sousedního státu nadále trvá a náznak, že dojde k příměří, není zřejmý.

Redakce slavné kartářce položila dotaz, jak se její předchozí slova dají uchopit v rámci ČR. "Pro Českou republiku bych viděla, že konstelace dává příležitost řadě lidem. To znamená, že na co se zaměříme, to poroste," dodala pro ŽivotvČesku.cz vyhledávaná kartářka Helen Stanku.

Kdo je Helen Stanku:

Studovala Církevní konzervatoř v Kroměříži. Působila jako členka pěveckého souboru Národního divadla v Brně. Od roku 2013 podniká. Je rozvedená a má čtyři děti. Pracovnu má v centru Prahy a patří k nejvyhledávanějším v oboru.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.