Kvůli covidu jsem přišla o maminku i tatínka. Vládní opatření mi přijdou chaotická, říká Věra Martinová

nextfoto.cz
Zpěvačka Věra Martinová
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
rudolf.sindelar@zivotvcesku.cz
Publikováno: 3. 2. 2021

Život se s legendární zpěvačkou Věrou Martinovou (60) nemazlí. Málem přišla o život při autonehodě, později bojovala s rakovinou. Teď smutným hlasem svěřila, že kvůli epidemii přišla o milované rodiče. "Vzhledem k tomu, že jsem přišla o maminku a tatínka a o část příbuzenstva kvůli covidu, tak se toho bojím," řekla zarmouceně pro ŽivotvČesku.cz umělkyně, která nazpívala řadu slavných hitů.

Věra Martinová říká, že nechápe mnohá opatření a postupy vlády a nesouhlasí s nimi, stejně jako mnozí lidé. Zároveň přiznává, že z onemocnění covid-19 má obavy.

"Současnou dobu prožívám stejně jako všichni, kteří nemají práci. Na druhou stranu chápu, že situace je, jaká je. A vzhledem k tomu, že jsem přišla o maminku a tatínka a o část příbuzenstva kvůli covidu, tak se toho bojím. Chápu to tak, že je potřeba zkrotit ten vir. Nelíbí se mi tedy všechna vládní opatření, která mi přijdou chaotická, leckdy nesmyslná. To, že se nemůžeme masivně setkávat, ale chápu a respektuji," řekla pro ŽivotvČesku.cz zpěvačka, která aktuálně jako většina umělců čeká, až dojde k rozvolnění a bude moct opět uplatnit svůj talent.

"Věřím, že budeme mít dostatek vakcín, aby se život mohl vrátit k normálu. A ukazuje se, že malý vir nás jako lidstvo dokáže zlomit. V současnosti se ale nenudím. Dělám muziku dceři Anežce, která je lektorkou jógy a natáčí videa na známý videokanál. Sice za to nemám žádné peníze, ale mám z toho radost," dodala pro ŽivotvČesku.cz Věra Martinová, kterou někteří hudební odborníci mnohdy označují jako nejlepší zpěvačku v oblasti country music v České republice a je titulována lichotivým přízviskem první dáma country music.

Hygienici v Praze nezaznamenali v souvislosti s uprchlíky z Ukrajiny častější výskyt infek...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu