Lenka Nora Návorková a Marek Adamczyk dotančili. Král tanečního parketu Jan Onder vysvětlil, že StarDance je už ve fázi, kdy je cítit únava

Lenka Nora Návorková a Marek Adamczyk
Lenka Nora Návorková a Marek Adamczyk
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 18. 11. 2023

Počet tanečních párů se v oblíbené show StarDance opět zúžil. Šesté kolo přivítalo šest soutěžních párů. A jak už to je pravidlem, jeden musel z kola ven. V sobotu se nakonec loučili Lenka Nora Návorková a Marek Adamczyk. Pro ŽivotvČesku.cz nepravidelně poskytuje komentáře k aktuální řadě Mistr tance Jan Onder, který uvedl, že pro účastníky soutěže jde už o fázi, kdy rozhodují detaily a únava si vybírá krutou daň.

I sobotní díl taneční show StarDance se »oblékl« tematicky. Taneční páry se proměnily do filmových osobností a tančilo se tentokrát na originální filmové nahrávky. Páry na parketě předvedly, jak se »popasovaly« s tanci jive, waltz a tango. Na dění na tanečním parketu dohlížela porota v klasickém složení - Tatiana Drexler, Zdeněk Chlopčík a Richard Genzer.

"Vždy někdo musí vypadnout. A soutěž už došla do fáze, kdy rozhodují chybky z únavy, která se dříve nebo později na soutěžících z logiky věci projeví. A chybky porota určitě nepřehlédne, a tím jdou body dolů," řekl pro ŽivotvČesku.cz Jan Onder, který je dvojnásobným vítězem StarDance, co v současnosti svým způsobem a do jisté míry rozhoduje o tom, který z párů půjde z kola ven.

Minulou sobotu se loučil pár Tereza Mašková a Daniel Kecskeméti. Aktuálně se se soutěží rozloučila taneční dvojice Marek Adamczyk a Lenka Nora Návorková.

Kdo bude v 7. kole StarDance:

Eva Adamczyková a Jakub Mazůch, Darija Pavlovičová a Dominik Vodička, Vavřinec Hradilek a Kateřina Bartuněk Hrstková, Iva Kubelková a Martin Prágr, Josef Maršálek a Adriana Mašková.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.