Nechce se věřit, že atraktivní blondýně je 52 let. Dvojnásobná matka a babička jednoho vnoučete přiblížila, co pro svou postavu musí dělat

Charlene Farnsworthová
Charlene Farnsworthová
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 5. 4. 2022

Charlene Farnsworthová je ženou, za kterou se mnoho mužů velmi rádo otočí. Ve svých dvaapadesáti letech totiž vypadá nejen mladší, ale její postava si o to přímo říká. Smůlou pro ně je, že se neřadí k nezadaným ženám. Její manžel je o 22 let mladší a jmenuje se Mike, uvedl deník Mirror. Stabilitu vztahu udržuje atraktivní Kanaďanka i přes to, že na sociálních sítích má přes 220 tisíc fanoušků a o lichotky nemá nouzi. "Někteří mi často píší, nebo říkají, že na svůj věk nevypadám. Jsem ale přesvědčena, že za to může moje figura," míní pohledná blondýna.

Bylo by překvapením, kdyby na Instagramu sem tam do »poštovní schránky« Charlene Farnsworthové nepřišla zpráva, která nese dotaz, jak to dělá, že vypadá tak skvěle. Její odpověď mnohdy ale není pro autora dotazu příjemná.

"Tři dny v týdnu cvičím nohy a tři dny v týdnu horní polovinu těla. Tři hodiny denně vzpírám, do rutiny zařazuji kardio," přiblížila své odpovědi pro fanoušky žena s tím, že dostává také často dotazy, zda je modelka.

"Lidé mi píší dotazy, jestli jsem fitness modelka, nebo jen trénuji na nějakou konkrétní soutěž. Ženy v posilovně jsou skvělé, hodně mi lichotí," uvedla pro deník Mirror.

Že sympatická blondýna vypadá ve svém věku skvěle, není zadarmo. A to nejen po stránce cvičení, ale i stravování. Disciplinovaná Charlene si totiž hlídá váhu a její typickou snídaní bývá proteinová kaše v prášku, lesní ovoce a vaječné bílky. K dopolední svačině patří kuřecí prsa s rýží a červenou paprikou.

Na oběd si Charlene zlepší apetit libovým mletým hovězím masem s rýží, salátem a nízkokalorickým dresinkem. Odpolední svačina jsou pak mandle, banán a sladké bramborové sušenky. Večeře pak už bývá střídmější, a to v podobě francouzského toustu vyrobeného pouze z vaječných bílků.

Dvojnásobná matka a babička jednoho vnoučete se těší i přízni mladšího manžela. "Můj manžel je na mě velmi pyšný. Tvrdí, že se mu líbí, že jsem tak fit a sebevědomá," dodala pro deník Charlene Farnsworthová s tím, že i po intimní stránce jí to s mladším manžel krásně funguje.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.