Další těhotenství Moniky Bagárové na obzoru. Klidně dvě, tři děti, říká partner krásné zpěvačky

Monika je velmi půvabná žena
Monika je velmi půvabná žena
Foto: nextfoto.cz

Říká se, že jedno dítě, žádné dítě - pokud jde o starosti s nejmenšími. Možná i tím se řídí talentovaný MMA zápasník a partner krásné zpěvačky Moniky Bagárové (26). Tatínek společné dcery, Makhmud Muradov (30), prozradil pro ŽivotvČesku.cz, že se nebrání, aby se rodina rozrostla. Umí si představit velkou rodinu.

Před časem se Makhmudovi a krásné Monice narodila rozkošná dcera, kterou pyšní rodiče pojmenovali zajímavým jménem Rumia. "Rodičovství je nejvíc, co mohlo přijít a myslím si, že každý chlap by to měl zažít. Pro mě osobně to je největší událost v životě," řekl pro ŽivotvČesku.cz partner krásné zpěvačky.

Pokud zrovna netrénuje, je Makhmud velmi starostlivý otec a partner. "Když jsem doma, tak pomáhám. Aktuálně jsem ale v Polsku, kde jsem na soustředění na nadcházející zápas," upřesnila hvězda nejslavnější asociace UFC, kterou čeká na konci října další zápas právě proti Polákovi žijícímu v Americe. "Bude to těžký soupeř, ale důležité je uspět a za tím si jdu," upřesnil.

Pokud jde o svatební plány, to si rodiče malé Rumie nechávají pod pokličkou. "Ke svatbě se nevyjadřuji. Moniku beru jako svou nejlepší ženu a máme spolu nejlepší dceru. A to je pro mě dar od života. A když nám Bůh dá ještě nějaké děti, jedno, dvě, tři budu šťastný a je jedno, jestli to bude kluk nebo holka," dodal pro ŽivotvČesku.cz uznávaný zápasník o plánech do budoucna.

Jean-Claude van Damme je belgický šampion bojových umění a herec známý zejména svým rozsáh...