Ewa Farna promluvila otevřeně o komplexech a sebevědomí. Přiznala, co na sobě má ráda a co se učí přijímat

Zpěvačka Ewa Farna
Zpěvačka Ewa Farna
Foto: Nextfoto
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 2. 8. 2021

Nejen zahraniční celebrity jsou sledovány médii, která umí být mnohdy hodně kritická. Zpěvačka Ewa Farna (27) má bohaté zkušenosti s tím, jak se propírala její postava a vzhled celkově. Sama je však na svoje křivky pyšná a připustila, že si váží všeho, co její tělo doposud zvládlo. Popsala, co na sobě má ráda a co se teprve učí přijímat.

Krása je v mnohých ohledech spojována s dokonalostí, která ovšem neexistuje. Ewa Farna byla vždy velmi půvabná dívka, která už dospěla v ženu a také maminku dvouletého syna Artura, kterého má s manželem Martinem Chobotem. V průběhu let si vyslechla komentáře týkající se především její váhy a postavy, která se přirozeně měnila. V rozhovoru pro Český rozhlas Dvojku promluvila o pohledu na vlastní tělo a komplexech, které řeší každý.

"Je to o přijetí věcí, na které nemáme vliv a dějí se s naším tělem. To znamená následky těhotenství, nějakých chorob, nemocí, ale třeba i jizvy nebo věci, se kterými se člověk rodí a nezmění je – je vysoký, naopak nízký, holka má větší nebo menší prsa. Každý si v sobě něco řeší. Jde o věci, které nejdou změnit a nemáme se za ně rádi. Moje tělo se těhotenstvím taky změnilo a zároveň mě uvědomilo v tom, co všechno dá. Co všechno dokáže vydržet a vlastně je krásné uvědomovat si, jak nám slouží," vyjádřila se Ewa Farna k tomu, jak na sebe pohlíží.

"Můžete mít všechno kolem super, ale pořád jste v sobě nějak nespokojení nebo nešťastní. Je dobré začít od přijetí věcí, na které nemáte vliv. Já mám na sobě ráda třeba oči, řasy, chodidla a docela vlasy. Myslím si, že sebevědomí je o tom, že si uvědomujeme věci špatné, ale i ty dobré. Co na sobě naopak nemám moc ráda – nebo respektive přijímám to, je břicho, které nemám nějak hezké. Je to něco, s čím částečně můžu něco dělat, částečně ne, protože je poznamenané. Devět měsíců a velké dítě udělalo svoje. Já jsem ale těhotenství vnímala jako dar, tohle vše je takové tetování od přírody," dodala v rozhovoru s moderátorem Alešem Cibulkou jedna z nejúspěšnějších českých zpěvaček.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.