Leoš Mareš a Staré pecky. Video, jak zatančí s Jiřím Kornem. Je skvělé, co pro lidi dělá, chválí Marie Rottrová

Moderátor Leoš Mareš
Moderátor Leoš Mareš
Foto: nextfoto.cz

Leoš Mareš (44) dokazuje, že i v době epidemie nemusí kultura umírat. Jeho hudební projekt nyní okoření svatební mejdan a Leoš Mareš na online koncert pozval řadu hostů. Dokonce si připravil taneční číslo s Jiřím Kornem (71). "Pro mě je to možnost, jak se umělecky prezentovat. Práce je málo, je skvělé, co Leoš Mareš pro lidi dělá," řekla pro ŽivotvČesku.cz Marie Rottrová (79), která na svatebním večírku bude mít speciální povinnost.

Populární moderátor rozhodně v těžké době nezahálí a po Vánočním speciálu je tu další online koncert. Staré Pecky se v sobotu večer podívají na opravdovou svatbu. Leoš Mareš dostal plno nabídek od párů, které chtěly mít svatbu v rámci jeho online show. Zamilovaná dvojice, která byla vybrána, má to štěstí, že jim při příchodu k oltáři bude zpívat Marie Rottrová píseň Lásko voníš deštěm.

"V poslední době těch nabídek na vystupování je málo. Měla jsem v poslední době dvě nabídky na stream a obě jsem přijala, protože vystupování mi chybí. Toto je příležitost, jak se umělecky prezentovat, je skvělé, co Leoš Mareš dělá. První stream jsem měla z divadla Kašpar s Jakubem Špalkem. Tam jsme si hodinu a půl povídali s Romanem Holým o muzice a o životě a bylo to skvělé. Pořad Leoše Mareše je také skvělý, je muzikantsky zaměřený. Když jsem se dozvěděla, že Leoš pozval Romana Holého, kapelu Lucii a Jirku Korna, tak jsem vůbec neváhala. Lucii i Monkey Business a J.A.R. mám velmi ráda. Myslím si, že od Leoše je to fakt dobrý počin. Je to pro mě po dlouhé době práce a je se velmi těším," pochválila Leoše Mareše v rozhovoru pro ŽivotvČesku.cz Marie Rottrová.

Vrcholem svatebního speciálu ale zřejmě bude taneční číslo, které Leoš Mareš připravil s Jiřím Kornem. "Pan Jiří Korn mi nabídl, abych s ním tančil na Starých Peckách 3. Je to splněný sen. Jsem stejně dobrý tanečník jako zpěvák," vzkázal Leoš Mareš s humorem fanouškům přes svůj instagramový profil, že diváci se v sobotu večer rozhodně nudit nebudou.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.