Baby z Hříšného tance se změnila skoro k nepoznání. Jennifer Greyová promluvila o plastice, která jí zničila kariéru

Profimedia.cz
Herečka Jennifer Greyová a Patrick Swayze
Foto: Profimedia.cz
Eliška Reiglová | Redaktorka
eliska.reiglova@zivotvcesku.cz
Publikováno: 26. 3. 2021

Hvězda Hříšného tance Jennifer Greyová slaví 61. narozeniny. Ačkoliv vypadá skvěle a má tak dokonalou postavu, že se stále vejde do svých červených šatů z prvního tanečního čísla ve filmu, velkým kariérním úspěchům se netěší. To přisuzuje plastice nosu, kterou podstoupila 1989. Kdyby mohla vrátit čas, v životě by tento krok nezopakovala.

Herečka Jennifer Greyová byla ve druhé polovině 80. let na vrcholu kariéry. Po úspěších ve filmech Volný den Ferrise Buellera a Hříšný tanec se těšila z nekončícího přívalu dalších pracovních nabídek a její hvězda stoupala. Nebýt jednoho nerozvážného kroku, možná mohla být obrovskou hvězdou mnoha rolí i dnes.

Nejsou to jen zlí jazykové, kdo tvrdí, že to byla plastika nosu, co filmové Baby zničilo kariéru. Jennifer nikdy nebyla spokojená se svým výrazným nosem a proto se v roce 1989 rozhodla pro plastickou operaci, při níž jí byl zmenšen a vytvarován.

Dnes herečka zákroku hořce lituje. "Na operační sál jsem šla jako slavná herečka a odcházela jsem z něj jako někdo úplně neznámý," řekla Greyová v rozhovoru pro deník Mirror.

"Byla to opravdu pekelná plastika. Teď už navždy budu ta herečka, která byla slavná, pak podstoupila operaci a najednou ji už nikdo nepoznal," zalitovala Jennifer Greyová rozhodnutí, které jí navždy změnilo život.

Po operaci dostala Jennifer roli v seriálu Přátelé, objevila se v jedné epizodě a spousta diváků neměla tušení, že jde právě o ní. "Litovat toho rozhodnutí můžu, ale už s ním nic neudělám. Bude mě to mrzet asi už navždy," doplnila stále krásná, i když jiná herečka.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu