Veronika Kopřivová se zanedlouho stane maminkou. Prozradila, proč se stále věnuje práci a promluvila o jménu

Nextfoto.cz
Modelka a návrhářka Veronika Kopřivová
Foto: Nextfoto.cz
Eliška Reiglová | Redaktorka
eliska.reiglova@zivotvcesku.cz
Publikováno: 22. 4. 2021

Modelka Veronika Kopřivová (30) je v 8. měsíci těhotenství a zanedlouho se stane poprvé maminkou. S partnerem Miroslavem Dubovickým (29) nechává všemu volný průběh a nyní se intenzivně věnuje práci, aby si mohla po narození děťátka oddechnout a naplno se oddat mateřství. "Mám klasické těhotenské příznaky, jako bolest zad a nespavost, ale jsme zdraví, což je nejdůležitější," řekla Veronika Kopřivová pro ŽivotvČesku.cz a prozradila, zda už má připravenou výbavičku a jak to vypadá s výběrem jména.

Veronika Kopřivová v únoru oznámila, že s Miroslavem Dubovickým čeká miminko. S rostoucím bříškem jen kvete a už zanedlouho se stane maminkou, termín má za 9 týdnů. Vše probíhá jak má, maminka i děťátko jsou v pořádku a Veronika stále pracuje, aby se mohla miminku po příchodu na svět co nejvíce věnovat.

"Už to začíná být náročnější, člověk je větší, pořád se zvětšuje a nafukuje, jakákoliv fyzická námaha je těžší. Mám klasické těhotenské příznaky, jako bolest zad a nespavost, ale jsme zdraví, což je nejdůležitější," řekla krásná nastávající maminka Veronika Kopřivová pro ŽivotvČesku.cz.

Výbavička pro miminko ještě připravená není, Veronika ji ale začne brzy chystat. "Ještě nejsme vůbec připravení, já jsem v tomhle takový »punkáč«, nepatřím mezi ty typy, co mají všechno včas zařízené. Ještě nic nemáme, nechávám tomu tak nějak průběh, přeci jen se pořád plně věnuji práci, abych nahnala co nejvíc věcí a mohla si pak užívat aspoň dva měsíce mateřství naplno a nemusela se práci věnovat. Určitě už ale vím, že začít musím, protože to může přijít kdykoliv," svěřila pro ŽivotvČesku.cz Veronika, která je s bříškem úchvatná.

Pohlaví miminka ještě veřejnosti prozrazeno nebylo. Budoucí rodiče také zatím nerozhodli o jménu. "Nejsem úplně na česká tradiční jména, upřímně jsme jméno ještě ani neřešili. Bavili jsme se o tom zatím jednou, padlo nějakých pět jmen, ale zatím nic vybraného nemáme. Jsem zvědavá, jestli se rozhodneme těsně před narozením mimča, nebo až ho uvidíme, jaké jméno bude sedět nejvíc. Necháváme to plynout," doplnila rozzářená Veronika Kopřivová pro ŽivotvČesku.cz.

Podnikatelka a modelka Veronika Kopřivová (30) prožívá nádherné životní období. Fanouškům ...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu