Reklama:

Děti

Slovenská policie zasahovala na základní škole ve Vrůtkách, kde dvadvacetiletý mladík nožem usmrtil jednu dospělou osobu - zástupce ředitele. Sám následně přišel o život. Ředitelka školy je zraněná.

V pondělí se do základních škol po dvouapůlměsíční pauze kvůli koronavirové epidemii vrací žáci prvního stupně. Docházka bude ale až do konce školního roku dobrovolná. Část dětí, které rodiče do škol předem nenahlásili, zůstává nadále doma. Zeptali jsme se čtenářů, jestli své děti nechají doma či naopak je pošlou do školy.

Reklama:
Reklama: